Shrimp mineral GH+ 500 ml

350 Kč
Skladem (5 ks)

Shrimp mineral je výrobek speciálně vyvinutý pro chov a odchov náročnějších krevet, zejména crystalek. Zvyšuje celkovou tvrdost vody. pH a uhličitanová tvrdost zůstávají na původních hodnotách.

Shrimp mineral je výrobek speciálně vyvinutý pro chov a odchov náročnějších krevet, zejména crystalek. Zvyšuje celkovou tvrdost vody. pH a uhličitanová tvrdost zůstávají na původních hodnotách. Přípravkem Shrimp mineral mineralizujeme dešťovou vodu, vodu z reversní osmózy a další celkově velmi měkké odsolené vody. Shrimp mineral obsahuje všechny důležité minerály a stopové prvky, které jsou potřeba pro zdraví, svlékání a intenzivní zbarvení krevet chovaných obvykle v měkké vodě - Caridina cantonensis var. Crystal red, Caridina cantonensis var. Crystal black, Caridina cantonensis var. Tiger a další.

Navod k použití: Smíchejte měkkou demineralizovanou vodu s přípravkem mimo akvárium, po zamíchání se přípravek okamžitě kompletně rozpustí ve vodě a můžeme vodu vlít do akvária. Případný zákal na dně výrobku způsobují některé vysrážené minerály a není na závadu.

Dávkování: 1ml (což odpovídá cca jednomu stisku dávkovače) zvýší celkovou tvrdost 4 litrů vody o 2 dGH.

Obvykle u krevet taxonu Caridina cantonensis potřebujeme dosáhnout celkové tvrdosti cca 6 dGH (což obvykle odpovídá vodivosti kolem 200 µS/cm).

Obsah balení zvýší o 2 dGH celkem 2000 litrů vody / o 4 dGH celkem 1000 litrů vody atd...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: