SaltyShrimp Shrimp Mineral GH/KH+, 750g

750 Kč 800 Kč Sleva 6 %
Skladem (1 ks)

Shrimp Mineral GH/KH+ je minerální produkt určený na zvyšování celkové tvrdosti vody (GH) a uhličitanové tvrdosti (KH), mírně zvyšuje i pH.

Shrimp Mineral GH/KH+ je minerální produkt určený na zvyšování celkové tvrdosti vody (GH) a uhličitanové tvrdosti (KH), mírně zvyšuje i pH.

  • navržen speciálně pro chov krevetek rodu Neocaridina a Macrobrachium
  • používá se k regulaci celkové tvrdosti a uhličitanové tvrdosti vody z osmózy, dešťové vody a všech velmi měkkých vod.
  • zvyšuje celkovou tvrdost vody (gH) a uhličitanovou tvrdost (kH) v poměru ° dGH / KH: 1,0 / 0,5
  • obsahuje důležité minerální látky a stopové prvky pro plné zdraví a vybarvení krevet. Podporuje chuť k rozmnožování a růstu krevet pomocí svleku.
  • podporuje růst rostlin a mechů a mikrobiální filtraci substrátů
  • má ideální poměr vápníku a hořčíku 3: 1. Přidáním tohoto produktu do akvária doplníte i makroprvek draslík (K), který je velmi důležitý pro růst rostlin, a proto ho již není třeba doplňovat zvláštním hnojivem.

Použití:

Prášek pečlivě rozmíchejte v menším množství vody mimo akvárium. Nerozpuštěné částečky také vylijte do akvária. Dózu nenechávejte otevřenou, soli jsou hygroskopické - vážou na sebe vzdušnou vlhkost.

Dávkování:

Tvrdost vody z osmózy, destilované, dešťové či demineralizované vody zvýšíte jednou odměrkou (cca 2g) na 10 litrů vody o asi 6 ° dH a vodivost asi o 300 +/- 50 mikrosiemens, což je přibližně 195 +/- 30 ppm množství rozpuštěných látek ve vodě (TDS).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: