Fišle Barevná svačinka 28g

105 Kč
Momentálně nedostupné

Krevetkám dodává především rostlinné proteiny, jde o mix pelet s převážně bylinným a zeleninovým složením. Mezi chovateli je oblíben pro svou univerzálost a cenovou dostupnost.

Kategorie: Krmiva a vitamíny
Položka byla vyprodána…

Fišle Barevná svačinka je základní krmivo pro krevetky. Krevetkám dodává především rostlinné proteiny, jde o mix pelet s převážně bylinným a zeleninovým složením. Mezi chovateli je oblíben pro svou univerzálost a cenovou dostupnost.  Peletky jsou výrobním postupem navrženy tak, aby padaly ke dnu a byly rychle dostupné krevetám, ale i všem živočichům žijícím u dna. 

Bonusem u tohoto krmiva je, že jde o produkt českého výrobce a peletky jsou složeny převážně z ingrediencí a rostlin pěstovaných v ČR.

Balení obsahuje 28 g krmiva. Krmivo je navrženo tak aby bylo vhodné pro krevetky malé i dospělé - rozpouští se velmi pomalu. Doporučujeme je kombinovat s dalšími krmivy.

 

Dávkování: Podávejte přibližně 1 granuli na 10 krevet každý druhý den.

Složení: zelenina (paprika, dýně mexická, hokaido, špenát), obiloviny (kukuřice, oves), listy (kopřiva, moruše, moringa), květy (pampeliška, aksamitník), spirulina, mořské řasy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: