QualDrop BioBacter 30g

325 Kč
Skladem (2 ks)

BioBacter je komplexní směs užitečných nepatogeních bakteriálních kmenů a enzymů včetně nitrifikačních a denitrifikačních bakterií. Tyto mikroorganismy zajišťují dobrý náběh a zabíhaní čerstvě zakládaného akvária.

Kategorie: Krmiva a vitamíny

BioBacter je komplexní směs užitečných nepatogeních bakteriálních kmenů a enzymů včetně nitrifikačních a denitrifikačních bakterií. Tyto mikroorganismy zajišťují dobrý náběh a zabíhaní čerstvě zakládaného akvária. Předchází se tak častým problémům při startu nádrže. Bakterie zrychleně rozkládají organický odpad a snižuje se tím přítomnost nežádoucích dusíkatých látek (zejména NO2 a NH4). 

Použití a dávkování:

Při zakládání nové nádrže posypte jemně po celém povrchu dno, přidejte trochu vody (cca 1-2cm a promíchejte v ní tento "posyp"). Následně nasypte substrát / písek. Zakládejte nádrž a až bude vše hotové a voda v akváriu, rozmíchejte bokem v misce vody přípravek BioBacter v dávce 1 lžička na 100 litrů. Tuto misku pak vlejte do vody v akváriu.

Po týdnu postup s miskou a přípravkem BioBacter opakujte. Vždy zajišťujte dobrou filtraci a proudění vody. Pro dobrou kondici nádrže doporučujeme doplňovat přípravek při výměnách vody, stejně tak i v zaběhlých nádržích.

Balení obsahuje 30 g přípravku, tedy přibližně 240 miliard bakterií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: