Fišle Spirulina power 30g

105 Kč
Skladem (1 ks)

Krevetkám dodává především rostlinné proteiny. Obsahuje zvýšené množství spiruliny - řasy, která krevetkám i rybám pomáhá se stravitelností ostatních složek potravy.

Kategorie: Krmiva a vitamíny

Fišle spirulina power peletky jsou doplňkové krmivo pro krevetky. Obsahuje zvýšené množství spiruliny - řasy, která krevetkám i rybám pomáhá se stravitelností ostatních složek potravy. Tyto peletky celkově podporují zažívání, potlačují nežádoucí bakterie ve střevech živočichů a naopak napomáhají tvorbě vhodného prostředí pro bakterie pomáhající trávení. Peletky jsou výrobním postupem navrženy tak, aby padaly ke dnu a byly rychle dostupné krevetám, ale i všem živočichům žijícím u dna. 

Bonusem u tohoto krmiva je, že jde o produkt českého výrobce a peletky jsou složeny převážně z ingrediencí a rostlin pěstovaných v ČR.

Balení obsahuje 30 g krmiva. Krmivo je navrženo tak aby bylo vhodné pro krevetky malé i dospělé - rozpouští se velmi pomalu. Doporučujeme je kombinovat s dalšími krmivy.

 

Dávkování: Podávejte přibližně 1 granuli na 10 krevet každý druhý den.

Složení: listy (kopřiva, pampeliška, moruše), obiloviny (oves, kukuřice), spirulina (20 %), zelenina (špenát), mořské řasy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: