Benibachi_Shrimp food 50g

330 Kč 350 Kč Sleva 5 %
Skladem (3 ks)

Krmivo japonské výroby určené pro krevety, raky a ryby s vysokým podílem organických složek. Někteří chovatelé tvrdí, že krmiva a výrobky japonské firmy Benibachi jsou "Mercedes" mezi produkty určenými pro krevety. Krunýř krevet je složen hlavně z uhličitanu vápenatého, chitinu a dalších organických látek. Toto krmivo obsahuje směs minerálů a stavebních prvků (chitin, chitosan, vápník atd.), čímž zaručuje bezproblémový vývoj mladých krevet. Dospělým krevetám poskytuje optimální množství minerálů nezbytných k udržení tvrdého krunýře a zbarvení.

Kategorie: Krmiva a vitamíny

Krmivo pro krevety, raky a ryby s vysokým podílem organických složek. Krunýř krevet je složen hlavně z uhličitanu vápenatého, chitinu a dalších organických látek. Toto krmivo obsahuje směs minerálů a stavebních prvků (chitin, chitosan, vápník atd.), čímž zaručuje bezproblémový vývoj mladých krevet. Dospělým krevetám poskytuje optimální množství minerálů nezbytných k udržení tvrdého krunýře a zbarvení.

Krmiva Benibachi jsou pro nás vyráběna s maximální péčí z nejkvalitnějších přírodních surovin a bio zeleniny na japonských farmách Benibachi.

Balení obsahuje 50 g krmiva. Jídlo je navrženo tak aby bylo vhodné pro krevetky malé i dospělé. Doporučujeme jej kombinovat s dalšími krmivy.

Složení: přírodní vitamínový a minerální extrakt, řasy, kvasnice, vápník, rostlinné a živočišné složky, přírodní vitamínový a minerální extrakt, chitin, chitosan, a další.

Dávkování: Podávejte denně v množství, které krevety zkonzumují do 1 dne. Při současném podávání s dalšími krmivy je dobré dbát na to, abyste krevety nepřekrmovali.

Krmivo 100% bez chemikálií, pesticidů a konzervačních látek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: