Benibachi_Bacteria Bee3 30g

245 Kč
Skladem (4 ks)

BENIBACHI Bee3 je potravní doplněk pro krevety. Je vyroben na bakteriálně - enzymatické bázi. Jde o přípravek, který pomáhá udržet krevety v dobré kondici především tím, že zvyšuje mikrobiální rovnováhu ve střevech krevet.

Kategorie: Krmiva a vitamíny

Potravní doplněk pro krevety. Je vyroben na bakteriálně - enzymatické bázi.
Jde o přípravek, který pomáhá udržet krevety v dobré kondici především tím, že zvyšuje mikrobiální rovnováhu ve střevech krevet.

BENIBACHI Bee3  komplexní víceúčelový doplněk určený pro chov sladkovodních krevet. Směs je určena ke zlepšení životních funkcí krevet a napomáhá i mikrobiologickému čištění vody. Jeho složení také prospívá růstu rostlin. Pozitivní aspekty používání Bee3 jsou opravdu široké.

Pravidelným používáním přípravku můžete vysledovat mimo jiné:
    - rychlejší růst krevet
    - lepší ujímavost a přežití potomstva
    - zlepšuje vybarvení dospělých krevet
    - zlepšuje metabolismus krevet a ryb
    - podporuje větší přijímání a snášenlivost jiných produktů na bázi živočišných bílkovin
    - zlepšuje také kvalitu krunýře
    - podporuje proces svlékání krevet
    - snižuje úmrtnost po špatném svleku krevet
    - vizuálně zlepšuje kvalitu vody
    - podporuje růst rostlin

Složení: Chitosan, enzymy a přes 80 druhů mikroorganismů. Všechny složky jsou na přírodní bázi, bez jakýchkoli chemických látek nebo konzervačních látek.

Použití: Účinná dávka je 1–2 lžičky na akvárium do délky 60 cm, 2–3 lžičky na akvárium 60–120 cm. Před aplikací je nutné dobře rozmíchat dávku ve vodě z akvária. Je také důležité použít při dávkování přípravku suchou lžičkou, která zabrání kontaktu s vlhkostí a tím zabrání tvorbě plísní. Pro zlepšení kvality vody, používejte dle podle potřeby.

Je důležitý pro podporu dobrého vývoje malých krevetek a nejlepší výsledky vykazuje při dávkování každý den. Pro nejmenší krevetky je zdrojem výživy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: